O nas

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem, która ma swoją siedzibę w Bydgoszczy, mieście nad Brdą niemalże w centrum Polski. Trzy godziny drogi od stolicy Polski Warszawy oraz cztery godziny drogi od Berlina, stolicy Niemiec.

Pierwsze kroki w branży stawialiśmy mając zaledwie mały system nagłośnieniowy. Jednak upór i determinacja oraz ciągła chęć rozwoju sprawiły, że dziś jesteśmy jedną z najlepszych firm w regionie. Jednak nie zwalniamy tempa! Stale doskonalimy swoje umiejętności, by finalnie móc jak najlepiej spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze zaangażowanie doceniło wiele agencji oraz instytucji artystycznych.

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych pracowników. Realizatorzy to absolwenci najlepszych szkół realizacji dźwięku w Polsce. Ukończyli m.in. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechnikę Gdańską. Najważniejszy jest dla nas profesjonalizm i rozwój, dlatego nasi pracownicy stale zdobywają nowe umiejętności i wiedzę, poprzez udział w różnego typu szkoleniach i konferencjach branżowych. Dodatkowo nasza ekipa techniczna porozumiewa się w języku angielskim, co znacznie ułatwia współpracę z zagranicznymi artystami.

DSCF2688
02f22789 A1f8 4fae Ad1e 4f5f44933382
DSCF2739
DSCF2573
IMG 4560 Kopia1